Konferencia itSMF 2018

7.2.2018 - 8.2.2018

Bratislava

300 €

Cena je konečná, firma nie je platcom DPH.

Konferencia

Zámer a hlavná téma

Konferencia prináša prednášky k širšiemu okruhu tém z oblasti riadenia služieb, hlavne, ale nie len z oblasti IT. Môžete sa dozvedieť o best practice a ich uplatnení v rôznych oblastiach. Prednášky budú mať vzťah k metodikám a rámcom ako ITIL, Agile, DevOps, Lean IT, SIAM, VeriSM, IT4IT a pod. a sú zamerané na súčasné trendy digitalizácie, riadenie služieb, s ohľadom na bezpečnosť, efektívnosť, vzdelávanie a tréningy a ďalšími oblasťami ich využitia. Konferencia prináša inšpiráciu k riešeniu problémov a otázok transparentnosti nákladov, efektívnosti riadenia, zvyšovania kvality, znižovania rozpracovanosti, skrátenia vývojového cyklu ( time to market) a ďalších nie len priamo v IT, ale aj v rôznych oblastiach biznisu. Podstatnou súčasťou konferencie je možnosť stretnúť odborníkov a manažérov zo strany používateľov aj dodávateľov, zo Slovenska aj zo zahraničia a rozšíriť tak rozsah a dosah svojich kontaktov. Okrem prednášok konferencia poskytuje priestor aj na workshopy a osobné diskusie.

Cieľová skupina

Konferencia je určená hlavne pre manažérov z oblasti riadenia služieb a pre odborníkov pracujúcich v tejto oblasti. Nezáleží na tom, či ste na strane dodávateľa alebo odberateľa, pretože v poskytovaní a riadení služieb sa spravidla nachádzate na oboch stranách. Aj keď podstatná časť konceptov vychádza z riadenia IT služieb, tieto koncepty sú relevantné a použiteľné v rôznych oblastiach biznis služieb.

Kategória

Údaje o konferencii

Termín konania
(9:00) -
Začiatok prezencie
8:30
Uzávierka prihlášok
6.2.2018

Cena

Cena (neplatca DPH)
300 €
Poznámka k cene
Registračné balíčky pre nečlenov: pri registrácii 5 účastníkov na konferenciu z jednej firmy ( platba na JEDNU faktúru ) sú registračné poplatky v hodnote ako pre členov zodpovedajúcej k danému termínu registrácie ( "EB" registrácia , Full price )

Kontaktné údaje

Www stránka aktivity
c.itsmf.sk

(Tu nájdete viac informácií o tejto aktivite)

Kontakt
Bc. Ingrid Smetanová
e-mail: ingrid.smetanova@itsmf.sk

(prosím uveďte www.education.sk ako zdroj informácií)

Miesto konania

Metodova 4, Bratislava, 82108, Bratislava, Slovensko Bratislava II

Zobraziť ďalšie konferencie

Detail organizátora

Organizátor

itSMF Slovensko

Sídlo Dlhá 2/B, 900 31, Stupava, Slovensko
Kontakt na spoločnosť Telefón: 0903 633 899
E-mail: backoffice@itsmf.sk

(prosím uveďte www.education.sk ako zdroj informácií)

Web

Popis činnosti

itSMF (IT Service Management Forum) je národný, mimovládny a nezávislý líder v oblasti ITSM pre IT profesionálov. itSMF je vnímané ako fórum používateľov štandardu ITIL, ktorý zásadným spôsobom ovplyvňuje rozvoj celého odvetvia.

Objednávka online

Začiatok správy

Dobrý deň,
na stránkach "konferencie.education.sk" som našiel Vašu aktivitu "Konferencia itSMF 2018", ktorá sa zobrazí na linke:
https://www.konferencie.sk/d-347613/konferencia-itsmf-2018-konferencia-bratislava

Prosím kontaktujte ma čo najskôr, či je možné prihlásiť sa na túto aktivitu s nasledovnými údajmi:

Údaje:

Vyžiadanie informácií

Začiatok správy

Dobrý deň,
na stránke konferencie.education.sk som našiel Konferencia itSMF 2018 "https://www.konferencie.sk/d-347613/konferencia-itsmf-2018-konferencia-bratislava". Prosím o odpoveď na nasledujúcu otázku:

 

Prihlásiť sa na konferenciu Kontaktovať organizátora