Fire it up - Ste zapálení pre riadenie projektov a procesov Vašej firmy?

18.5.2018

Bratislava

125 €

150 € s DPH

Nezáväzne objednať

Konferencia

Zámer a hlavná téma

Navštívte 1. ročník manažérskej konferencie Fire it up pod záštitou GOPAS SR, ktorá sa bude konať 18. 5. 2018 v hoteli Crowne Plaza Bratislava. Dozviete sa cenné informácie z oblasti GDPR, DevOps a ITIL procesov. V poobedňajších hodinách sa budete môcť zúčastniť 3 rôznych workshopov na dané témy. www.fireitup.sk

Cieľová skupina

Konferencia je určená pre CIO, CEO, CFO, prevádzkových manažérov, team leadrov a všetkých, ktorí sa zaoberajú IT procesmi, optimalizáciou poskytovania IT služieb a pod. Túto konferenciu by si nemali nechať ujsť ani IT manažéri, IT procesní špecialisti, projektoví manažéri, bezpečnostní manažéri a ďalší, ktorí sa podľa daných procesov riadia a tieto témy ich zaujímajú.

Kategória

Údaje o konferencii

Termín konania
(09:00 - 16:00)
Začiatok prezencie
8:30
Uzávierka prihlášok
17.5.2018

Cena

Cena bez DPH
125 €
Cena s 20% DPH
150 € s DPH

Kontaktné údaje

Www stránka aktivity
gopas.sk

(Tu nájdete viac informácií o tejto aktivite)

Kontakt
Anna Firkaľová
tel: 02/48 282 708
e-mail: anna.firkalova@gopas.sk

(prosím uveďte www.education.sk ako zdroj informácií)

Miesto konania

Hodžovo námestie 568/2, 816 25, Bratislava, Slovensko Bratislava II

Zobraziť ďalšie konferencie

Detail organizátora

Organizátor

GOPAS SR, a.s.

Člen AIVD SR
Sídlo Dr. Vladimíra Clementisa 10, 821 02, Bratislava, Slovensko
Kontakt na spoločnosť Telefón: +421 2 48 282 705, 701-2
Fax: +421 2 48 282 703
E-mail: info@gopas.sk

(prosím uveďte www.education.sk ako zdroj informácií)

Web

Popis činnosti

IT školiace stredisko GOPAS SR, a.s., najväčšie školiace stredisko v SR a ČR, je držiteľom autorizácií v oblasti vzdelávania firiem Microsoft (Microsoft Gold Certified Partner), Oracle (Oracle Education Reseller), IBM (ATP), Hewlett-Packard (ATP), Apple (ATC). Naše školiace stredisko je tiež autorizovaným testovacím strediskom firiem Prometric (Prometric APTC) a Pearson VUE (Virtual University Enterprises), akreditovaným testovacím strediskom pre ECDL (European Computer Driving Licence).

Okrem školení sa GOPAS venuje aj tvorbe samoštudijných elektronických kurzov (E-learning) zameraných na prácu s jednotlivými programami kancelárskeho balíka Microsoft Office (IKT zručnosti) a prípravu na ECDL.

Objednávka online

Začiatok správy

Dobrý deň,
na stránkach "konferencie.education.sk" som našiel Vašu aktivitu "Fire it up - Ste zapálení pre riadenie projektov a procesov Vašej firmy?", ktorá sa zobrazí na linke:
https://www.konferencie.sk/d-376738/fire-it-up-ste-zapaleni-pre-riadenie-projektov-a-procesov-vasej-firmy-konferencia-bratislava

Prosím kontaktujte ma čo najskôr, či je možné prihlásiť sa na túto aktivitu s nasledovnými údajmi:

Údaje:

Vyžiadanie informácií

Začiatok správy

Dobrý deň,
na stránke konferencie.education.sk som našiel Fire it up - Ste zapálení pre riadenie projektov a procesov Vašej firmy? "https://www.konferencie.sk/d-376738/fire-it-up-ste-zapaleni-pre-riadenie-projektov-a-procesov-vasej-firmy-konferencia-bratislava". Prosím o odpoveď na nasledujúcu otázku:

 

Prihlásiť sa na konferenciu Kontaktovať organizátora