KONFERENCIA k právam spotrebiteľa vo finančných službách (5.ročník) - Zmeny zmlúv, refinancovanie úverov, kreditné karty a eurokonformný výklad.

Konferencia

Zámer a hlavná téma

  • Informačné povinnosti pri zmene zmluvy, pri refinancovaní úverov a pri podobných transakciách (splátkové kalednáre)
  • Vplyv zmeny zmluvy na zabezpečenie záväzkov
  • Premlčanie v spotrebiteľských zmluvách a jeho právne následky
  • Premlčanie v spotrebiteľských zmluvách – pohľad novej legislatívy
  • Eurokonformný výklad a jeho hranice po rozhodnutiach SDEÚ: Bíroová a Haasová
  • Kreditné katy – aktuálne problémy

Cieľová skupina

Pracovníci finančných inštitúcií, právni zástupcovia a advokáti, sudcovia a vyšší súdny úradníci, akademickí pracovníci

Kategória

Údaje o konferencii

Termín konania
(09:00 - 16:30)
Začiatok prezencie
1:00
Uzávierka prihlášok
23.10.2018

Cena

Cena bez DPH
85 €
Cena s 20% DPH
102 € s DPH

Kontaktné údaje

Www stránka aktivity
www.konferencia-spotrebitel.sk

(Tu nájdete viac informácií o tejto aktivite)

Kontakt
Ľubica Karetková
tel: 0905172880
e-mail: bpm@bpm-educat.com

(prosím uveďte www.education.sk ako zdroj informácií)

Miesto konania

Ambrušova 7, Hotel NH GATE O, Bratislava, Slovensko Bratislava II

Zobraziť ďalšie konferencie

Detail organizátora

Organizátor

BPM Slovakia, s.r.o.

Sídlo Bojnická 3, 831 04, Bratislava - mestská časť Nové mesto, Slovensko
Kontakt na spoločnosť Telefón: 02/20200078
Fax: 02/33204686
E-mail: bpm@bpm-educat.com

(prosím uveďte www.education.sk ako zdroj informácií)

Web

Popis činnosti

„Život je dar a ponúka nám výsadu, príležitosť a zodpovednosť, aby sme niečo vrátili tým, že sa staneme lepšími“ Tony Robbins

Tvoríme a organizujeme vzdelávacie a motivačné programy rôzneho druhu – semináre, kurzy, workshopy a tréningy, ktorých cieľom je nielen sprostredkovanie aktuálnych a moderných informácií ale tiež spríjemnenie a oživenie bežných pracovných dní, podpora kreativity a celková motivácia k ďalšiemu osobnostnému a profesionálnemu rozvoju účastníkov.

Naše podujatia pripravujeme v radostnej atmosfére pozitívne naladených ľudí, ktorí sa radi postarajú o Vašu pohodu a spokojnosť v atraktívnych priestoroch s bohatým občerstvením, obedom a voňavou kávou.

  • KOMORNÉ PROSTREDIE A INDIVIDUÁLNA STAROSTLIVOSŤ O ÚČASTNÍKA

Podujatia sú vedené v komornej atmosfére, s menším počtom účastníkov. Prináša nám to tak možnosť individuálnej starostlivosti o Váš komfort a vytvára prostredie, v ktorom sa môžete lepšie vzdelávať, prijímať informácie, zdieľať svoje názory, diskutovať, pýtať sa a spoznávať svojich kolegov z praxe.

  • LEKTORI A ODBORNÍCI Z PRAXE

Naši lektori a spíkri patria k najlepším vo svojom odbore. Sú otvorení Vašim otázkam, ochotní diskutovať a zdatní nielen teoreticky, ale chápu tiež zložitosti praxe.

  • PODUJATIA PRIPRAVENÉ NA ZÁKLADE VAŠICH POTRIEB

Všetky podujatia, ktoré pripravujem, vychádzajú z Vašich spätných väzieb, požiadaviek, potrieb a ohlasov. Vaše postrehy a názory zohrávajú dôležitú úlohu pri príprave našich podujatí. Interné tréningy a školenia pripravíme kdekoľvek, u Vás vo firme alebo v rôznych hotelových zariadeniach na Slovensku. Máme tiež vlastné školiace a tréningové priestory v Bratislave, ktoré tvoria súčasť vzdelávacieho balíčka interných školení. Takže ak si ich objednáte pre svoje tímy, môžete ich uskutočniť u nás a nebudete musieť vynaložiť extra náklady za priestory a občerstvenie. Veľmi si vážime, že sa dobrovoľne rozhodnete prísť (mnohí aj opakovane), alebo objednať si naše služby a stráviť s nami Váš drahocenný čas. Veríme, že to bude pre Vás skutočným prínosom. 
Do skorého videnia Tím BPM Slovakia, s.r.o.

Objednávka online

Začiatok správy

Dobrý deň,
na stránkach "konferencie.education.sk" som našiel Vašu aktivitu "KONFERENCIA k právam spotrebiteľa vo finančných službách (5.ročník) - Zmeny zmlúv, refinancovanie úverov, kreditné karty a eurokonformný výklad.", ktorá sa zobrazí na linke:
https://www.konferencie.sk/d-391632/konferencia-k-pravam-spotrebitela-vo-financnych-sluzbach-5-rocnik-zmeny-zmluv-refinancovanie-uverov-kreditne-karty-a-eurokonformny-vyklad-konferencia-bratislava

Prosím kontaktujte ma čo najskôr, či je možné prihlásiť sa na túto aktivitu s nasledovnými údajmi:

Údaje:

Vyžiadanie informácií

Začiatok správy

Dobrý deň,
na stránke konferencie.education.sk som našiel KONFERENCIA k právam spotrebiteľa vo finančných službách (5.ročník) - Zmeny zmlúv, refinancovanie úverov, kreditné karty a eurokonformný výklad. "https://www.konferencie.sk/d-391632/konferencia-k-pravam-spotrebitela-vo-financnych-sluzbach-5-rocnik-zmeny-zmluv-refinancovanie-uverov-kreditne-karty-a-eurokonformny-vyklad-konferencia-bratislava". Prosím o odpoveď na nasledujúcu otázku:

 

Prihlásiť sa na konferenciu Kontaktovať organizátora