Urbansummit

Tento kurz už nie je aktuálny.

Pozrite si publikované konferencie organizátora Future Proof s.r.o. alebo ďalšie konferencie v kategóriach

Konferencia

Zámer a hlavná téma

Festival o Bratislave určený pre všetkých jej obyvateľov. Prinesie do ulíc odborné diskusie o živote v meste a tiež zábavu, hudbu a dobré jedlo.

Konferenčná časť 28.9.2018 – Austria Trend Hotel | 29.9.2018 – Schöndorf námestie (za Hotelom Crowne Plaza)

Čo vás na Bratislave baví a čo považujete za najpálčivejší problém? Na čom môže stavať a čo naopak potrebuje urýchlene najskôr zmeniť Kultúra, šport, prostredie vhodné pre mladé rodiny, životné prostredie, doprava, seniori, turizmus, architektúra či hospodárenie mesta. Je to len výber tém, ktoré tvoria komplex života v našom hlavnom meste. Všetkým z nich sa bude Urbansummit venovať. Vyberte si, čo je pre vás najzaujímavejšie a príďte si vypočuť diskusie odborníkov na jednotlivé témy.

Tento rok je zároveň rokom komunálnych volieb. A tak súčasťou Urbansummitu bude aj diskusia kandidátov na primátora. Spoznajte ich návrhy na riešenia a položte im kontrolné otázky. Vyberte si, komu dáte svoj hlas.

Festivalová časť 29.9.2018 – Obchodná ulica a okolie

V tento deň ožije celá Bratislava. Súčasťou UrbanFestu bude množstvo sprievodných programov. Každý si tu nájde to svoje. Či už ste milovník gastronómie, dobrého vína alebo módy. Tešiť sa môžete okrem iného aj na show novodobých pánskych holičov, tzv. barberov, premietanie filmov alebo na pravý mestský trh, ktorého súčasťou bude aj obľúbený „blšák“. Po nabitom dni plnom zábavy, dobrého jedla a hudby si budete môcť oddychnúť v našej chill out zóne, kde budú prebiehať cvičenia jógy.

Workshopy WORKSHOP – Posilnenie obehového biohospodárstva v mestách 27. 9. 2018 | 9:00 – 11:00 | Miesto: Smart City Hub, Obchodná 3, Bratislava – Viac o workshope nájdete http://urbansummit.sk/workshopy/.

WORKSHOP – Transparentné hospodárenie samospráv. 28. 9. 2018 | 9:30 – 10:30 | Miesto: Austria Trend Hotel – Viac o workshope nájdete http://urbansummit.sk/workshopy/.

Cieľová skupina

Festival o Bratislave určený pre všetkých jej obyvateľov.

Program

Kompletný program konferencie môžete nájsť tu – http://urbansummit.sk/program/

Kontaktné údaje

Www stránka aktivity
www.urbansummit.sk

(Tu nájdete viac informácií o tejto aktivite)

Kontakt
Milan Hurta
mobil: +421 907 454 987
e-mail: info@techsummit.sk

(prosím uveďte www.education.sk ako zdroj informácií)

Miesto konania

Obchodná ulica, 03601, Bratislava, Slovensko Bratislava I

Zobraziť ďalšie konferencie

Detail organizátora

Organizátor

Future Proof s.r.o.

Sídlo Vysoká 26, 811 06, Bratislava, Slovensko
Kontakt na spoločnosť Telefón: +421 948 045 540
E-mail: info@techsummit.sk

(prosím uveďte www.education.sk ako zdroj informácií)

Web

Popis činnosti

INOVÁCIA – ľudská kreativita, nové spôsoby riešenia problémov menia náš svet aj v tomto momente. Všade okolo nás je vidieť postupnú zmenu ako nový svet nahradzuje ten starý. Táto premena nám prináša nadšenie, ale aj problémy. Práve tieto dva aspekty inovácie sú v centre pozornosti nášho záujmu a dôvodom, prečo chceme, aby sa ľudia stretávali.

Nadšenie pramení v nových možnostiach pre ľudí, …žiť svoj život intenzívnejšie, realizovať sa, byť úspešny. Na druhej strane to staré nezaniká z dňa na deň. Ešte dlho plní svoju úlohu. A práve hľadanie prirodzeného a nenásilného vývoja považujeme za dôležité. Predchádzanie konfliktom dialógom je pre nás riešenie, ktoré ponúkame.

Tu leží dôvod vzniku TechSummit Events: nadšenie z nového a vytváranie dialógu o adaptacii inovácie do existujúceho systému.

TechSummit Events je nezávisla konferenčná platforma spájajúce všetky zapojené strany s cieľom zdieľať nadšenie z inovácii a vytvárať dialóg pre ich aplikáciu.

Oblasti, v ktorých organizujeme konferencie o inováciach sú:

Zdravie, zdravotníctvo – health.techsummit Zdieľaná a kolaboratívna ekonomika – share.techsummit Technológie, internet, Smart Cities, 4.0 priemyselná revolúcia, cyber security, umela inteligencia, gadgety – techsummit Startups, B2B obchod – startup.techsummit 3d technológie – 3dworld.techsummit Hry, zábava, školstvo – funtech Mesto, rozvoj, komunita, Sociálnosť – urbansummit Finančné technógie, Blockchain, cryptomeny – fin.techsummit

Na našich TechSummitoch sa majú stretávať všetky zapojené strany:

Inovátori – lídri, vizionári, zakladatelia projektov, kreatívci. Tí, ktorí tvoria inováciu. Firmy – tí, ktorí inováciu prinášajú do nášho každodenného života. Na druhej strane aj firmy z konkurenčného prostredia, ktorým inovácie menia spôsob obchodu, alebo ich ohrozujú. Štát a legislatívci – tí, ktorí nastavujú pravidla trhu a hľadajú dobré riešenia pre všetkých. Municipality – zastupcovia miest a obci. Nadšenci – pionieri a šíritelia myšlienok, bez ktorých by sa žiadna inovácia nedostala medzi ľudí,

Takéto stretnutie je pre nás obrazom inovácie, kde sa nepoznaní stretávajú, aby vzniklo niečo nove. A o tom je TechSummit Events.

GENIUS LOCI TechSummit – duch miesta počas našich konferencii je vyjadrený témou, ľuďmi a aktivitami.

Našou témou je dnešný rýchlo sa meniací svet so svojím výzvami a problémami. Naša zvedavosť sa úpriamuje na ľudskú činnosť, ktorá je ešte dnes na okraji záujmu, no zajtra bude v jej strede.

Naši hostia sú inovátori, ktorí inšpirujú, radia a spolupracujú. Nielen spíkri, ale každí, kto príde na naše konferencie je dôležití, lebo v sebe prináša potenciál inšpirácie a spolupráce.

Aby ste odchádzali inšpirovaní, s novými partnermi a nápadmi, máme pre vás program vyvážený počúvaním, vzájomným dialógom a prežívaním inovácii.

Zmysel aj pôžitok v TechSummit Events je moment, keď sa stretnutie mení na spoluprácu, vzťah, výmenu, obchod.

TECHSUMMIT EVENTS

Objednávka online

Začiatok správy

Dobrý deň,
na stránkach "konferencie.education.sk" som našiel Vašu aktivitu "Urbansummit", ktorá sa zobrazí na linke:
https://www.konferencie.sk/d-391725/urbansummit-konferencia-bratislava

Prosím kontaktujte ma čo najskôr, či je možné prihlásiť sa na túto aktivitu s nasledovnými údajmi:

Údaje:

Vyžiadanie informácií

Začiatok správy

Dobrý deň,
na stránke konferencie.education.sk som našiel Urbansummit "https://www.konferencie.sk/d-391725/urbansummit-konferencia-bratislava". Prosím o odpoveď na nasledujúcu otázku:

 

Konferencie, ktoré by Vás mohli zaujímať

1. EASTLOG

Atoz Marketing Services, spol. s r. o.
Praha

15.5.2019 - 16.5.2019

15.5.2019 - 16.5.2019

9 900 Kč
11 979 Kč s DPH

2. Document Management Conference 2019

Exponet s.r.o.
Praha 4

16.5.2019

16.5.2019

744 Kč
900 Kč s DPH

3. IT vo finančníctve

Exponet s.r.o.
Bratislava

28.5.2019

28.5.2019

90 €
108 € s DPH

4. Innovatech Fórum 4.0

EBC-Slovakia s.r.o.
Bratislava

29.5.2019 - 30.5.2019

29.5.2019 - 30.5.2019

499 €
598,80 € s DPH

5. DANE A ÚČTOVNÍCTVO POD LUPOU V ROKU 2019

Poradca podnikateľa, spol. s r.o.
Vysoké Tatry - Podbanské

3.6.2019 - 5.6.2019

3.6.2019 - 5.6.2019

280 €
336 € s DPH