Ako podnikať a obchodovať s Ukrajinou - legislatívne požiadavky, postupy, právna ochrana a investovanie

Tento kurz už nie je aktuálny.

Pozrite si publikované konferencie organizátora Verlag Dashöfer, s.r.o. alebo ďalšie konferencie v kategóriach

Konferencia

Zámer a hlavná téma

Ukrajina je pre nás veľmi významný obchodný a hospodársky partner. Aj Vy uvažujete ako začať s podnikaním na Ukrajine? Alebo na Ukrajine dlhodobo podnikáte? Zaujíma Vás, aké riziká a vyhliadky má podnikanie na Ukrajine? Skúsenosti, rady a cenné odporúčania 2 lektorov z praxe si môžete vypočuť na online konferencii. Krok za krokom ako sa na podnikanie pripraviť – od vyhľadávania obchodných partnerov, cez legislatívne požiadavky, daňové riziká, ale aj zmluvnú agendu, exportné možnosti a importné požiadavky. Veľký priestor bude venovaný Vašim otázkam.

Cieľová skupina

Určené štatutárom, riaditeľom, konateľom, majiteľom a samozrejme aj

Program

9:00 Začiatok online konferencie 9:00 – 10:30 Vadym Polyakov, JUDr. Jozef KUBALA, PhD. Vyhľadávanie obchodných partnerov, klientov alebo zákazníkov. Dostupné možnosti Existujúce platformy na vyhľadávanie obchodných partnerov. Vytvorenie obchodného návrhu. Základná komunikácia. Ekonomika Ukrajiny v súčasných podmienkach Základné priemyselné odvetvia Exportné možnosti. Importné požiadavky. Legislatívne požiadavky Ukrajiny týkajúce sa regulácií zahraničnej hospodárskej činnosti Regulácia zahraničnej hospodárskej činnosti Regulácia a kontrola menového kurzu. Colné procedúry. Certifikácia. Riziká obchodu s Ukrajinou Popis bankového systému a súvisiace riziká Využívanie služieb sprostredkovateľov v obchode; riziká súvisiace s využitím sprostredkovateľov. Ako preveriť konateľa spoločnosti a ako sa poistiť pred nesplnením záväzkov. Daňové riziká. Porovnanie rizík súvisiacich s vývozom a dovozom tovaru. Nástroje na minimalizáciu rizík. 10:30 – 10:45 Prestávka 10:45 – 11:45 Vadym Polyakov, JUDr. Jozef KUBALA, PhD. Právna ochrana obchodu s Ukrajinou Dostupné možnosti právnej ochrany pri obchodovaní s Ukrajinou. Vnútroštátne a medzinárodne právne nástroje využiteľné pri zabezpečovaní ochrany Investovanie na Ukrajine Základy investičnej legislatívy Ukrajiny. Formy obchodných spoločností. Daňové režimy, daňové výnimky. Interakcia s vládnymi agentúrami a riešenie vyskytujúcich sa problémov. 11:45 – 12:15 BLOK otázok a odpovedí – Vadym Polyakov, JUDr. Jozef KUBALA, PhD. 12:15 Ukončenie online konferencie

Kontaktné údaje

Www stránka aktivity
www.eseminare.sk

(Tu nájdete viac informácií o tejto aktivite)

Kontakt
Dana Jánošíková
tel: 02/33005228
e-mail: dana.janosikova@eseminare.sk

(prosím uveďte www.education.sk ako zdroj informácií)

Miesto konania

ONLINE, 85102, ONLINE, Slovensko Bratislava I

Zobraziť ďalšie konferencie

Detail organizátora

Organizátor

Verlag Dashöfer, s.r.o.

Sídlo Železničiarska 13, 81104, Bratislava, Slovensko
Kontakt na spoločnosť Telefón: 02/33 00 55 50
E-mail: dana.janosikova@dashofer.sk

(prosím uveďte www.education.sk ako zdroj informácií)

Web

Popis činnosti

Medzinárodná spoločnosť Verlag Dashöfer, s.r.o. pôsobí na Slovensku od roku 1997. Počas svojho pôsobenia sa zaradila k popredným odborným vydavateľstvám v SR a jej meno prezentuje poskytovanie kvalitných a aktuálnych informacií pre širokú odbornú verejnosť. Publikácie vydavateľstva Verlag Dashöfer zahŕňajú odborné príručky, portály a časopisy z rôznych profesných oblastí. Na tieto oblasti v roku 2004 nadviazali aj s organizáciou odborných seminárov či video a online seminárov.

V súčasnosti organizujeme semináre z nasledovných oblastí:

* Dane
* Účtovníctvo a mzdy
* Medzinárodné účtovníctvo
* Medzinárodné zdaňovanie
* Pracovné právo a personalistika
* Financie a finančné riadenie
* Právo a manažment
* Vedenie firmy, živnosti
* Manažérske zručnosti a koučing
* Marketing
* Internet a počítačové zručnosti
* Verejná správa a verejné obstarávanie
* Výroba a doprava
* Stavebníctvo a nehnuteľnosti
* Enviro a odpady
* BOZP
* Predaj a obchod
* Controlling

Našim cieľom je poskytovať zákazníkom vysokú kvalitu a profesionálnu úroveň, ktorých výsledkom je spokojnosť účastníkov seminárov. Radi preto privítame Vaše pripomienky a postrehy. Určite nás posunú správnym smerom.

Objednávka online

Začiatok správy

Dobrý deň,
na stránkach "konferencie.education.sk" som našiel Vašu aktivitu "Ako podnikať a obchodovať s Ukrajinou - legislatívne požiadavky, postupy, právna ochrana a investovanie", ktorá sa zobrazí na linke:
https://www.konferencie.sk/d-422382/ako-podnikat-a-obchodovat-s-ukrajinou-legislativne-poziadavky-postupy-pravna-ochrana-a-investovanie-konferencia-online

Prosím kontaktujte ma čo najskôr, či je možné prihlásiť sa na túto aktivitu s nasledovnými údajmi:

Údaje:

Vyžiadanie informácií

Začiatok správy

Dobrý deň,
na stránke konferencie.education.sk som našiel Ako podnikať a obchodovať s Ukrajinou - legislatívne požiadavky, postupy, právna ochrana a investovanie "https://www.konferencie.sk/d-422382/ako-podnikat-a-obchodovat-s-ukrajinou-legislativne-poziadavky-postupy-pravna-ochrana-a-investovanie-konferencia-online". Prosím o odpoveď na nasledujúcu otázku:

 

Konferencie, ktoré by Vás mohli zaujímať

1. HeRo 2021 - HR efektívne a odborne - 2. ročník

Verlag Dashöfer, s.r.o.
ONLINE

19.5.2021 - 27.5.2021

19.5.2021 - 27.5.2021

300 €
360 € s DPH