BizTalks

Pre CEOs, ktorí sa chcú posúvať vpred


Čím všetkým si prešli CEOs úspešných firiem, pri budovaní ich biznisu? Na čom sa popálili? A ktoré rozhodnutia boli, naopak, strategicky najlepšie?


Podnikateľské odporúčania a ponaučenia od CEOs pre CEOs. Praktické, realizovateľné, úprimné, intenzívne.


LIMITOVANÝCH 30 VSTUPENIEK


20. jún 2024

Bratislava HubHub, Twin City C

39 eur s DPH


Spríkri: 


MICHAL DIVINEC

CEO, KELLYS BICYCLES


Šéf firmy, ktorá je najväčším výrobcom bicyklov na Slovensku, s tržbami cez 48 mil. eur a viac ako 100 tisíc vyrobenými bicyklami ročne. Spoločnosť založil jeho otec so strýkom a do vedenia sa dostal po generačnej výmene. Dnes pôsobia vo viac ako 30 krajinách.


Michal je zástancom nekopírovania a v segmente bicyklov zakladá na originalite a vlastných riešeniach. Zarobené peniaze pravidelne investuje do ďalšieho vývoja a zvýšenia produkčnej kapacity.


V roku 2021 sa KELLYS BICYCLES stala víťazom  biznisovej ceny Fénix v kategórii rodinná firma roka.


MICHAELA ŠIŠKOVÁ

Co-founder & CEO, DNA ERA


Vyštudovaná genetička, spoluzakladateľka a CEO biotechnologickej spoločnosti DNA ERA, ktorá ľuďom odhaľuje ich genetické predispozície na základe DNA analýzy. 


Základy svojej firmy postavila s manželom v roku 2018. Už o rok neskôr sa stala víťazkou súťaže Podnikateľka roka v kategórii Začínajúca podnikateľka. Biznis rozbehla s päťtisíc eurami na konte. Ďalší rast sa jej podarilo dosiahnuť vďaka investíciám a expanzii na zahraničné trhy. 


V roku 2020 ju Forbes zaradil do rebríčka 30 pod 30. O dva roky neskôr bola nominovaná v súťaži TREND Podnikateľka roka.


MICHAL ANDREJCO

CEO & Owner, MEDANTE


Úspešný podnikateľ, ktorý vedie najväčšiu polikliniku celostnej medicíny na Slovensku. Z malej firmy vyrástla za 12 rokov moderná poliklinika, ktorá prináša novú kultúru v slovenskom zdravotníctve.


Michal má jasne definovanú svoju rolu – pracovať na firme, nie vo firme. Chce tvoriť a realizovať víziu.


Do manažmentu polikliniky si pritiahol profíkov z veľkých firiem a korporácií. Vie, že na to aby mal špičkový biznis musí mať ešte špičkovejších ľudí. Dnes vedie viac ako 90 zamestnancov, ktorí pomáhajú tisíckam pacientov.


Program:


08:30 – 09:00

Registrácia / Príchod


09:00 – 11:45

Rozhovory s úspešnými CEOs

Tomáš Török vyspovedá úspešných podnikateľov na tému strategických omylov, momentov, ktoré v podnikaní zažili. Na druhej strane spíkri prezradia, aké boli strategicky dobré rozhodnutia, ktoré ich biznis posunuli na iný level. 


10:45 – 11:00

Coffee Break


11:45 – 12:30

Networking


Prečo prísť na BizTalks?


Ste CEO, podnikateľ, či majiteľ biznisu a chcete sa inšpirovať príbehmi úspešných CEOs. Čaká vás poriadna nálož kvalitných biznisových informácií, aktívne zapájanie sa do diskusií, uvoľnená pohodová atmosféra, networking a ľudia, ktorí chcú, rovnako ako vy, uspieť a napredovať.